KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12275207
nr 1227 5207
Tage Klüwer
(1910-1965), Danmark
Oljemålning, Tage Klüwer. Signerad. Hav. Olja på pannå, 14x45
Tage Klüwer, dansk bildkonstnär född 1910, död 1965.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 januari 2019
kl 19:08:07
1/1 08:38:06